USŁUGA DEZYNFEKCJI

Koronawirus to obecnie jedno z największych globalnych niebezpieczeństw dla ludzkiego zdrowia. Wirus ten jest podobny do SARS, bardzo zaraźliwy i może być niebezpieczny zwłaszcza dla osób starszych i z obniżoną odpornością. Służby medyczne apelują, by unikać bezpośredniego lub kropelkowego kontaktu z osobą zarażoną. Niezbędne jest także zintensyfikowanie dbałości o higienę osobistą, przede wszystkim częstsze, dłuższe i dokładniejsze mycie rąk. Koronawirus jest wrażliwy na nadtlenek wodoru i inne preparaty dezynfekujące. Miejsca gdzie przebywają ludzie powinny być regularnie dezynfekowane, dzięki czemu powierzchnie będą maksymalnie bezpieczne.

Nasza Firma reaguje na wszystkie zgłoszenia i wysyła pod wskazany adres przeszkolonych i doświadczonych pracowników, którzy skutecznie odkażają wnętrza, pozostawiając je bezpiecznymi dla użytkowników. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące swojego bezpieczeństwa, obawiasz się zarażenia groźnym wirusem, możesz zgłosić się do Clean office i zamówić zabieg dezynfekcji poprzez zamgławianie.

 

Do procesu zamgławiania niezbędne jest użycie specjalistycznego sprzętu oraz środków chemicznych. Stosowany przez nas preparat o nazwie HUWA SAN, to niezwykle skuteczny i efektywny sposób dezynfekcji, ma potwierdzone działanie wirusobójcze, bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Stosowanie tego preparatu i jego rozprowadzanie w wyniku bardzo drobnych kropli (od 10um do 50um), powoduje wnikanie we wszelkie zakamarki, środek pokrywa dokładnie przedmioty, które znajdują się w pomieszczeniu. Z usług dezynfekcji tą metodą mogą korzystać osoby prywatne, firmy i instytucje. Już po 6 godzinach od zakończenia procesu odkażania można powrócić do odkażanych pomieszczeń. Należy nadmienić, że metoda jest bezpieczna dla mebli, urządzeń biurowych oraz elektronicznych.


Komplekosowa usługa dezynfekcji zawiera:

1. Przyjazd niezależnego dwu osobowego zespołu dezynfekcyjnego.

2. Przeprowadzenie zabiegu zamgławiania środkiem chemicznym.

3. Elementy, które nie mają być poddane dezynfekcji muszą być usunięte bądź w inny sposób zabezpieczone przez Zleceniodawce.


Wycena usługi:

1. Cena za wykonanie usługi wynosi 6,90 zł/m2 netto.

2. Dla klientów współpracujących z Clean office rabat 25% od w/w ceny.

3. Przy metrażach powyżej 1000 m2 indywidualne negocjacje cenowe.

4. Przy odkażaniu hal produkcyjnych, magazynowych i podobnych obiektów wielkopowierzchniowych cena ustalana jest indywidualnie po wcześniejszej wizycie w obiekcie.

5. Minimalna kwota zamówienia (minimum logistyczne) 1300 zł netto.